SAM ir toliau dirbs projekto „Kurk Lietuvai“ dalyvės

2017-09-07

Vakar Sveikatos apsaugos ministerijoje (SAM) darbą pradėjo projekto „Kurk Lietuvai“ dalyvės - Aneta Buraitytė ir Barbora Butkutė, kurios čia dirbs ateinančius šešis mėnesius ir kuruos inovacijų projektus psichikos sveikatos srityje. Taip SAM prisideda prie didelio pasisekimo sulaukusio Vyriausybės projekto „Kurk Lietuvai“, kuris tęsiasi jau daugybę metų. Šiame projekte kasmet keičiasi dalyviai, kurių svarbiausias tikslas yra sukurti svarbius išliekamąją vertę visuomenei turinčius projektus, kuriais galėtų naudotis žmonės.

Abi projekto „Kurk Lietuvai“ dalyvės turi didelę patirtį šioje srityje užsienio šalyse.        

A. Buraitytė aktyviai veikia visuomenės psichikos sveikatos srityje kaip programų vadovė, ekspertė ir patarėja. Ji yra dirbusi psichikos sveikatos centruose Italijoje ir JAV, vadovavusi psicho-socialiniams projektams nevyriausybinėse organizacijose Nepale. Ją ypač domina pozityvioji psichologija ir inovacijų pritaikymas psichinės sveikatos gerinimui.

B. Butkutė studijas pradėjo Prancūzijoje, politikos, ekonomikos ir socialinių mokslų universitete, o užbaigė Pietų Korėjoje, Seule. Matant psicho-socialines problemas greitai ekonomiškai augančioje Pietų Korėjoje ir susiduriant su žmonių frustracija Lietuvos bankuose, B. Butkutė nusprendė prisijungti prie jai rūpinčios srities ir talkinti Anetai savo analitiniais įgūdžiais.

 

Lina Bušinskaitė-Šriubėnė
Sveikatos apsaugos ministro patarėja

 

© 2006 Visos teisės saugomos.