Užsienio naujienos

EK registruoja dvi naujas piliečių iniciatyvas

2018-09-19
Europos Komisija registruoja naujas piliečių iniciatyvas „Valgyk tai, kas TIKRA! Iššifruok maisto kilmę“ ir „Neleiskime sukčiauti ir piktnaudžiauti ES lėšomis“
 

Saunos terapinis poveikis

2018-09-19
Naujausia literatūros šaltinių apžvalga rodo, kad saikingos saunos procedūros ne tik teikia malonumo ir atgaivos, bet ir gali būti naudingos sveikatai. Nurodoma, kad sauna gali sumažinti įvairių širdies ir kraujagyslių, neurokognityvinių, tokių kvėpavimo sistemos ligų, kaip astma, gripas, riziką, sumažinti galvos ir lėtinį skausmą, sukeltą reumatinių ligų, mirties riziką, pagerinti gyvenimo kokybę.
 

91 proc. Lietuvos respondentų nori, kad Europa nebekaitaliotų laiko

2018-08-31
Europos Komisija paskelbė preliminarius viešų konsultacijų dėl laiko keitimo Europoje rezultatus. Per šias nuo 2018 m. liepos 4 d. iki rugpjūčio 16 d. internetu vykusias konsultacijas iš visų 28 valstybių narių gauta 4,6 mln. atsakymų – tai rekordinis skaičius, palyginti su ligšiolinėmis Komisijos viešomis konsultacijomis. Preliminarūs rezultatai rodo, kad 84 proc. ES respondentų pritaria galimybei panaikinti laiko keitimą du kartus per metus (atitinkamai 91 proc. Lietuvos respondentų).
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.