Išleistas naujas žurnalo „Farmacija ir laikas“ numeris

2017-02-17

Artimiausiomis dienomis prenumeratoriai savo pašto dėžutėse ras naują „Farmacijos ir laiko“ žurnalo numerį. Šio numerio „Aktualijų“ rubrikoje skaitykite interviu su sveikatos apsaugos viceministre Kristina Garuoliene apie farmacijos politikos formavimą ir laukiančius pokyčius; susipažinkite su išsamaus tyrimo, ką gyventojai daugiausia perka vaistinėse, rezultatais ir sužinokite Valstybinės ligonių kasos bei kitų institucijų atstovų ir, be abejo, gyventojų nuomonę šiais klausimais; sužinokite naujausią informaciją apie e.recepto plėtotę Lietuvoje ir ateities perspektyvas.

Kitose rubrikose pristatomi nauji vaistai, pateikiama dislipidemijų gydymo gairių santrauka bei erekcijos sutrikimų gydymo ir ankstybos ejakuliacijos gairių apžvalga, o numerio temoje („Peršalimas“) publikuojami patarimai farmacijos specialistams, kaip parinkti tinkamiausias priemones pacientui gydantis sausą kosulį, rinitą ir kt.

„Kitu kampu“ rubrikos viešnia šiame numeryje – buvusi vaistininkė Indra Jenciūtė – Bukauskienė, o „Sveikatos interviu“ skiltyje perskaitysite įdomų pokalbį su pasaulį apkeliavusia drąsių lietuvių pora – sužinosite, kokie sveikatos sutrikimai juodu buvo užklupę ir kaip sekėsi juos įveikti.

emedicina.lt inf.

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.