IŠĖJO NAUJAS ŽURNALO „FARMACIJA IR LAIKAS“ NUMERIS

Prenumeratoriai jau gavo naująjį žurnalo „Farmacija ir laikas“ numerį. Jame, kaip visada, publikuojama daug įdomios ir naudingos informacijos apie farmacijos aktualijas, teisės aktų naujoves, mokslinius tyrimus, pateikiami specialistų patarimai, kaip reikėtų tinkamai gydyti migreną, peršalimo ligas, erekcijos sutrikimus ir t. t.
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate sveikatos politikų teiginius dėl gydytojų emigracijos - esą šalių keitimasis specialistais nėra neigiamas dalykas?
Tai visiškas nesusivokimas situacijoje, nes gydytoją paruošti valstybei kainuoja labai didelius pinigus
Teisingas požiūris, nes kiekvienas žmogus turi judėjimo ir veiklos laisvę
Pritariu tik iš dalies, nes dėl specialistų emigracijos nukentės šalies piliečiai
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Maisto netoleravimas ir alergija - realybė ir mitaiPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Akreditavimas – į pacientą orientuota sveikatos priežiūra

Valstybinė akreditavimo sveikatos priežiūros veiklai taryba prie Sveikatos apsaugos ministerijos artimiausiu metu įteiks pirmuosius akreditavimo pažymėjimus asmens sveikatos priežiūros įstaigoms, teikiančioms šeimos medicinos paslaugas. Tai istorinis įvykis, nes iki šiol Lietuvoje buvo vykdomas asmens sveikatos priežiūros įstaigų licencijavimas bei sertifikavimas, bet ne akreditavimas.
 
 

Rudeninė depresija - ne vien melancholija...

Atėjus rudens sezonui dažnas žmogus mini rudeninę depresiją, mintyse turėdamas prislėgtumo jausmą, kuris aplanko tamsesnėms ir vėsesnėms dienoms artėjant. Tačiau ar tikrai kalbama apie depresiją? Kodėl taip dažnai painiojamas rudenins liūdesys ir depresiškumas? Specialistai kviečia į diskusiją jau spalio 25 d. prekybos ir pramogų centre Ozas.
 
 

Aktyvi stebėsena – viena prostatos vėžio gydymo alternatyvų

Prostatos vėžys (PV) yra dažniausia vyrų onkologinė liga pasaulyje. Remiantis statistika, PV yra vyrų dažniausia onkologinė liga Šiaurės Amerikoje ir Europoje – 85,6 ir 59,3 atvejų 100 tūkst. vyrų. Lietuvoje kasmet diagnozuojama apie 3,5 tūkst. PV atvejų, o mirštamumas nuo šios ligos 2000–2010 metais nekito – 36,62 atvejų 100 tūkst. gyventojų, tai yra dažniausia vyrų mirčių priežasčių dėl onkologinių ligų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška