IŠLEISTAS NAUJAS „LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALO“ NUMERIS

Šio numerio pagrindinė tema - „Dermatologijos aktualijos“. Skaitykite publikacijas apie aktininę keratozę - ne tik išvaizdos, bet ir sveikatos problemą; apie šiuolaikinį rožinės ir eritemos gydymą; sužinokite mitus, kurių bijo moterys ir kuriuos paneigia gydytojai (interviu su Santariškių klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro gydytoju dr. Vytautu Klimu). Šiame numeryje taip pat rašoma apie niežėjimą - šiuolaikinį požiūrį į jo priežastis ir gydymą; apie vaistų efektyvumą gydant žvynelinę, odos grybelio gydymo ypatumus, nagų grybelio gydymui skirtų priemonių veiksmingumą ir t. t.
 

Aktualus klausimas

Išeminė širdies liga. Kas, Jūsų nuomone, labiausiai lemia jos plitimą?
Genetinis polinkis
Netinkamas gyvenimo būdas, žalingi įpročiai
Gydytojų rekomendacijų nepaisymas
Tinka visi išvardyti atsakymai

 

Konferencijos


Artimiausia konferencijaPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Farmacijos pramonė atskleis investicijas į sveikatos priežiūrą

Europos farmacijos kompanijos, tarp jų – ir veikiančios Lietuvoje, nuo liepos savanoriškai skelbs duomenis apie bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis. Internete bus viešai atskleista, kiek pramonė investuoja į sveikatos priežiūrą, medikų kompetencijų ir kvalifikacijos tobulinimą, bendradarbiavimą su medikais vystant medicinos inovacijas.
 
 

Dar kartą apie organų donorystę

Organų donorystė ir transplantacija – itin sudėtingas procesas, susidedantis iš kelių etapų ir jungiantis daugybę įvairių profesijų atstovų. Tačiau neabejotinai svarbiausi šiame procese – organų ir audinių donorai. Juk jei nebūtų donorinių organų, donorystės ir transplantacijos procesas iš viso būtų neįmanomas. Nacionalinis transplantacijos biuras pateikia informaciją apie donorų amžių, lytį, mirties priežastis, su kuria siūlome susipažinti ir mūsų skaityojams.
 
 

E.sveikatos sprendimų įgyvendinimas - gydymo įstaigų administracijos rankose

Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) specialistai informuoja, kad šiuo metu visos Lietuvos sveikatinimo įstaigos turi galimybes naudoti e. sveikatos sprendimus, pildyti medicininius dokumentus elektroniniu būdu bei išrašyti vaistus pagal elektroninius receptus. Elektronine sveikatos sistema naudojasi virš 200 šeimos medicinos centrų, poliklinikų ir ligoninių. Spartesnis ir sėkmingesnis e. sveikatos istorijos, elektroninių sveikatos pažymų bei e. recepto naudojimas didele dalimi priklauso nuo Lietuvos savivaldybių bei pačių asmens sveikatos priežiūros įstaigų aktyvumo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška