IŠLEISTAS NAUJAS ŽURNALO „FARMACIJA IR LAIKAS“ NUMERIS

Šio numerio pagrindinė tema - širdies ir kraujagyslių ligos. Skaitykite straipsnius apie mitybą, sergant ŠKL, sužinokite, kokios ligos dažnai diagnozuojamos olimpiečiams. Rubrikoje „Aktualijos“, publikuojamas interviu su Prezidentės patarėja Aira Mečėjiene („Finansinė našta sveikatos sistemai tik didės...“), rašoma apie jungtuves farmacijos rinkose ir aiškinamasi tokių reiškinių priežastys, pranešama apie Seimo sprendimą, palankų farmacijos specialistams ir vaistinių savininkams, informuojama apie kaimynų estų planus pažaboti farmacijos monopoliją ir kt.
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate Lietuvos Respublikos prezidentės iniciatyvas teikiant sveikatos apsaugos srityje antimonopolinius įstatymus?
Teisingas žingsnis, seniai reikėjo tokios iniciatyvos imtis
Tai tik prezidentės pažadai, o iš tiesų niekas nesikeičia
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

2015 m. kardiologijos gydymo metodikos ir naujovėsPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Švietimo amžius nesibaigė: pulmonologai, kaip ir kiti specialistai, nuolat tobulėja

Pulmonologija Lietuvoje nė kiek neatsilieka nuo kitų, nuolat tobulėjančių, modernėjančių bei lygia greta su pasaulio pažanga žengiančių medicinos sričių, bet pulmonologijos specialistams, vadovams bei mokslininkams tenka priimti rimtus iššūkius. Kaip sekasi kasdieniame darbe, kas labiausiai džiugina bei kokie šiandienos klausimai kelia rūpestį – kalbamės su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Pulmonologijos ir imunologijos klinikos vadovu profesoriumi Raimundu Sakalausku.
 
 

Vaikų reanimatologas Vaidotas Gurskis - apie tai, ką darbe tenka pamiršti...

Darbas ligoninės intensyviosios terapijos skyriuje, kur gydytojams dažnai tenka susidurti su pacientų mirtimi – psichologiškai alinantis, nepaprastai sunkus. Dar didesnę psichologinę įtampą patiria tie gydytojai, kurie dirba vaikų intensyviosios terapijos skyriuje. Kaip medicinos personalui išgyventi mažųjų pacientų netektis? Kaip kalbėti su jų artimaisiais dėl galimybės mirusio vaiko organus paaukoti donorystei? Apie tai, artėjant Pasaulinei organų donorystės ir transplantacijos dienai, Nacionalinio transplantacijos biuro prie Sveikatos apsaugos ministerijos parengtas pokalbis su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Vaikų ligų klinikos Urgentinės pediatrijos sektoriaus vadovu, Vaikų intensyviosios terapijos skyriaus vadovu med. m. dr. doc. Vaidotu Gurskiu.
 
 

Siūlo stabdyti naujų reikalavimų medicininės reabilitacijos įstaigoms įsigaliojimą

Seimo Sveikatos reikalų komitetas yra gavęs medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančios įstaigos kreipimąsi, kuriame keliamos medicininės reabilitacijos įstaigų veiklos problemos, kylančios dėl 2015 m. liepos 24 d. sveikatos apsaugos ministro patvirtinto įsakymo Nr. V-889 „Dėl medicininės reabilitacijos įstaigų (padalinių) veiklos specialiųjų reikalavimų aprašo patvirtinimo“ (toliau – įsakymas).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška