ŽURNALAS „FARMACIJA IR LAIKAS“. NAUJAS!

Išleistas naujas, šeštasis, žurnalo „Farmacija ir laikas“ numeris. Aktualijų rubrikoje, kaip įprastai, pateikiamos farmacijos specialistams aktualios ir naudingos publikacijos. Straipsnyje „Euro belaukiant: tikrinama, ar vaistinėse laikomasi sąžiningos kainų politikos“ gvildenama Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos ir kitų institucijų pareigūnų fiksuojama situacija, kaip farmacijos specialistai laikosi nustatytų reikalavimų perskaičiuojant į eurus vaistinių preparatų ir kitų vaistinėse parduodamų prekių kainas, kokių pažeidimų patikrinimų metu randama ir kokios sankcijos už tokius nusižengimus numatytos.
 

Aktualus klausimas

Ar įmanoma pasiekti, kad į Lietuvos rinką nepatektų falsifikuoti vaistai?
Taip, tereikia, kad teisėsaugos pareigūnai sąžiningai atliktų savo pareigas
Neįmanoma. Tai problema, kurią reikia spręsti pasauliniu mastu.
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Seminaras „Natūralių gamtinių išteklių specifika sanatoriniame - kurortiniame gydyme“Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Medikų dienos kvies diskutuoti apie penkių žvaigždučių vertą gydytoją ir švęsti su įžymybėmis

Lapkričio 24 – 28 dienomis vyks kasmetinės Medikų dienos – MeDi. Savaitės renginius, skirtus paminėti Medicinos fakulteto 233 – ąjį gimtadienį organizuoja visa fakulteto bendruomenė. Nemaža dalis renginių yra aktuali ne tik medikams, bet ir plačiajai visuomenei. MeDi savaitė prasidės renginiu „Pokalbiai prie kavos“, kurio metu Medicinos fakulteto bendruomenė susitiks pakalbėti apie tai, kaip Medikų dienos keitėsi bėgant metams, kuo jos buvo ypatingos praėjusiame šimtmetyje ir kuo išsiskiria dabar.
 
 

Stresas - mirtinų ligų sukėlėjas

Kad stresas turi įtakos susirgti širdies ir kraujagyslių ligomis, mano net 97 proc. apklaustų gydytojų kardiologų, o 70 proc. jų teigia, kad daugiausia streso žmonės patiria darbe. Tokias išvadas pateikė „Actavis“ užsakymu bendrovės „TNS“ atliktas tyrimas. Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, apie 52 proc. visų žmonių miršta nuo širdies ir kraujagyslių ligų.
 
 

Tarptautinė skausmo tyrimų asociacija. Laukimo trukmės darbo grupė

Tyrimais nustatyta, kad pacientams, sergantiems lėtiniu skausmu, būklė blogėja laukiant gydymo. Pablogėjimas apima skausmo jutimo ir depresijos paaštrėjimą bei blogėjančią gyvenimo kokybę. Be to, Tarptautinės skausmo tyrimų asociacijos (TSTA) skyrių prezidentų ir kitų svarbių asmenų apklausa nurodė, kad laukimo trukmės problemos arba prieigos prie paslaugų trūkumas pasitaiko tarp daugelio tautų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška