„LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALO“ PRENUMERATA 2016 M. ANTRAJAM PUSMEČIUI

UAB „Medicinos spaudos namai“ jau keliolika metų leidžia periodinius specializuotus medicininius leidinius sveikatos priežiūros specialistams ir visus, kurie dar nesate užsiprenumeravę, kviečia 2016 metų antrajam pusmečiui prenumeruoti mėnesinį leidinį „Lietuvos gydytojo žurnalas“ kartu su vieną kartą per metus išleidžiamu žurnalu „Ekspertų rekomendacijos”, kuriame publikuojami aktualiausi Lietuvos ir Europos ligų diagnostikos ir gydymo algoritmai su ekspertų komentarais.
 

Aktualus klausimas

Atopinio dermatito sukeltą niežėjimą gydytumėte:
Remdamiesi bendraisiais principais (emolientai/bazinė terapija, mažinantys odos sausumą. Provokacinių veiksmų (alergenų, iritantų, labai karštos vonios) vengimas
Naudodami nespecifines fizines priemones - akupunktūrą, odos lauko stimuliaciją
Skirsite topinius gliukokortikoidus, geriamąjį ciklosporiną, topinį pimekrolimuzą ir takrolimuzą, ultravioletinių spindulių terapiją
Priklausomai nuo to, kokia paciento būklė, parinktumėte kompleksinį gydymą

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Lietuvos chirurgų asociacijos suvažiavimasPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Farmacijos pramonė atskleidė investicijas į sveikatos priežiūrą

Europos farmacijos kompanijos, siekdamos skaidrinti savo bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis, pradėjo savanoriškai skelbti duomenis apie tokio bendradarbiavimo apimtis. Pirmadienį sveikatos apsaugos ministras Juras Požela susitiko su Europos farmacijos pramonės ir asociacijų federacijos (EFPIA) generaliniu direktoriumi Richardu Bergstromu, kuris pristatė federacijos priimtą ir jau veikiantį Atskleidimo kodeksą.
 
 

Stereotaksinė spindulinė terapija

Efektyvus ir sėkmingas lokalus navikų spindulinis gydymas turi įtakos sergančiųjų gyvenimo trukmei. Šiuolaikinių spindulinės terapijos technologijų dėka pavyksta optimizuoti jonizuojančiosios spinduliuotės dozę navikui, tausojant aplinkinius audinius. Standartinės spindulinės terapijos trūkumai – tai didesnio sveikų audinių tūrio apšvitinimas, o tai gali sukelti spindulines komplikacijas, taip pat ribota galimybė saugiai didinti jonizuojančiosios spinduliuotės dozę, kartu sumažinant lokalios naviko kontrolės galimybę.
 
 

Epiretininė membrana: literatūros apžvalga

Epiretininė membrana – tai plona jungiamojo audinio plėvelė, susiformuojanti geltonosios dėmės srityje ant vidinio tinklainės sluoksnio. Dažnai literatūroje epiretininė membrana vadinama preretinine geltonosios dėmės fibroze, epimakuline membrana, premakuline fibroze, celofanine makulopatija, celofaniniu geltonosios dėmės refleksu, geltonosios dėmės klostėmis ar geltonosios dėmės rauktuku. Visi šie terminai iš dalies apibūdina epiretininę membraną ar šias membranos rūšis. Epiretininė membrana susideda iš jungiamojo audinio ląstelių ir kolageno skaidulų. Ji gali deformuoti tinklainę ir pabloginti centrinį regėjimą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška