MIELI GYDYTOJAI, FARMACIJOS SPECIALISTAI, STUDENTAI, VISI EMEDICINA.LT SKAITYTOJAI!

Čia pat gražiausios metų šventės - šv. Kalėdos ir Naujieji metai... Džiugus laukimo jausmas šį šventinį laikotarpį apsigyvena kiekvieno mūsų širdyse, mintyse, mąstysenoje... Prisimename, kokie buvo nueinantieji metai ir viliamės, kad ateinantieji bus dar geresni, turiningesni, dosnesni naujomis patirtimis ir svajonėmis, lūkesčių ir dar ambicingesnių planų įgyvendinimu. Visiems Jums jaukių ir dvasingų šv. Kalėdų, linksmų, žėrinčių ir įsimintinų Naujųjų...
 

Aktualus klausimas

Kokie Jums buvo 2014-ieji, ko tikitės 2015-aisiais?
Man šie metai buvo puikūs, tikiuosi, kad ir 2015-ieji nebus blogesni.To linkiu visiems Lietuvos žmonėms
Buvo ir gerų, ir blogų dalykų, tačiau visos kliūtys įveikiamos, tik reikia neprarasti optimizmo
Metų virsmui neteikiu reikšmės, tokių švenčių nešvenčiu

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Šiaulių krašto akušerių draugijos konferencija „Rodos, ir vargo nebuvo...“Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Nauji naprokseno saugumo įrodymai

Skausmas yra labai dažnas nusiskundimas visame pasaulyje. Apskaičiuota, kad kasmet 1-as iš 5-ių suaugusiųjų jaučia ūmų, lėtinį ar intermituojantį skausmą, o 1-am iš 10-ies yra diagnozuojamas lėtinis skausmas. Skausmą kenčia įvairaus amžiaus, rasės, lyties žmonės. Dažniausios skausmo priežastys yra onkologinės ligos, įvairios kilmės artritai, stuburo ligos, traumos, operacijos. Šis nemalonus jutimas sutrikdo paciento darbingumą, kasdienę veiklą, nuotaiką, skatina depresijos ir suicidinių minčių atsiradimą.
 
 

Sveikatos reikalų komitetas pritarė farmacinės rūpybos paslaugų reglamentavimui

2014 m. gruodžio 17 d. posėdyje Seimo Sveikatos reikalų komitetas svarstė Farmacijos įstatymo Nr. X-709 2, 7 ir 35 straipsnių pakeitimo įstatymo projektą Nr. XIIP-2034, kuriame siekiama įtvirtinti farmacinės rūpybos sąvoką. Farmacinė rūpyba – tai Lietuvoje visiškai nauja aukštesnės kokybės vaistininko paslauga, kurią galės vykdyti tam pasirengusios vaistinės.
 
 

Gruodžio 28-ąją Kauno rotušėje - labdaros vakaras, skirtas paremti mažuosius ligoniukus

Paskutinį šių metų sekmadienį Kauno savivaldybės vadovai organizuoja tradicinį Kalėdinį labdaros vakarą. Geradarių paaukotos ir labdaros vakaro metu surinktos lėšos bus skirtos palengvinti sunkiai sergančių mažųjų Kauno piliečių gyvenimą. Šiemet Kalėdinis labdaros vakaras yra jubiliejinis, jau 25—asis, todėl Kauno meras Andrius Kupčinskas tikisi, kad labdariai bus ypač dosnūs.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška