PREKYBA ELEKTRONINĖMIS CIGARETĖMIS KITĄMET BUS REGLAMENTUOTA

Lietuvos Respublikos Seimas po pateikimo pritarė Tabako kontrolės įstatymo pataisų projektui Nr. XIIP – 2094, kuriuo į įstatymą numatyta perkelti visas europinės Direktyvos 2014/40/ES nuostatas tiek, kiek jos reguliuoja prekybą elektroninėmis cigaretėmis. Apie prekybos elektroninėmis cigaretėmis reglamentavimo būtinybę buvo kalbama kelerius metus. Šia tema – trys klausimai tokį projektą inicijavusiai Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkei Dangutei Mikutienei.
 

Aktualus klausimas

Elektroninės cigaretės, jūsų nuomone, yra...
Ne mažiau kenksmingas produktas kaip ir bet kuris kitas tabako gaminys, todėl prekyba ir platinimas turi būti griežtai reglamentuoti
Tai pakaitalas norintiems mesti rūkyti
Nerūkau, manęs tai nedomina

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

13-oji Baltijos šalių Vaikų chirurgų draugijos konferencijaPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Rezidentūrą Lietuvoje renkasi ir užsieniečiai

„Lietuvoje jaučiuosi kaip namuose, gali būti, kad čia liksiu ir baigęs rezidentūrą. Nebent su sužadėtine Giedre nuspręsime darbo pasiieškoti mano gimtojoje Prancūzijoje ar kitoje Europos šalyje“, – ateities planais dalijasi septintus metus Lietuvoje gyvenantis LSMUL Kauno klinikų Akių ligų klinikos rezidentas, puikiai lietuviškai kalbantis prancūzas Kirwan Asselineau (26 m.).
 
 

Vaistinių preparatų tiekimas buvo sutrikęs laikinai

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) gauna pacientų nusiskundimų dėl įvairių vaistinių preparatų tiekimo sutrikimų. Pastaruoju metu (nuo rugpjūčio mėn.) pastebimas vaistinio preparato Tamoxifen Ebewe 20 mg ir 10 mg tabletės N30 ir Tamoxifen-Teva 20 mg plėvele dengtos tabletės N30 tiekimas.
 
 

Nauji kompensuojamieji vaistai išsėtinei sklerozei gydyti

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė įsakymu patvirtino 2014 m. kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainyno pakeitimą, kuriame įrašytas naujas vaistinis preparatas Fingolimodumas, skirtas išsėtinei sklerozei gydyti. Ligoniams jis bus kompensuojamas 100 procentų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška