„LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALAS“ 2014 m. Nr. 7. NAUJAS!

Jau išėjo septintasis šių metų „Lietuvos gydytojo žurnalo“ numeris. Kaip įprastai, jame rasite daug įdomių straipsnių, kuriuose pateikiamos specialistų rekomendacijos, naujausia informacija, patarimai yra ypač aktualūs ir naudingi vidaus ligų gydytojams. Įžanginį žodį žurnalo skaitytojams tarusi naujoji sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė prisipažįsta vaikystėje taip pat svajojusi būti medike ir atvirai papasakoja, kaip sekasi naujosiose pareigose, ką per pirmuosius porą mėnesių jau spėjusi nuveikti sveikatos apsaugos ministerijoje bei kokie artimiausi darbai laukia...
 

Aktualus klausimas

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė Europos vyrų ir moterų mirties priežastis. Kaip kovoti su šiomis ligomis?
Diagnozavus tokias ligas, pacientams reikėtų skirti naujausius vaistus, parenkant efektyviausius jų derinius
Pacientas pirmiausia turi atsisakyti žalingų įpročių
Būtina sureguliuoti padidėjusį arterinį kraujo spaudimą bei blogojo cholesterolio kiekį kraujyje
Pacientas turi laikytis visų gydytojo nurodymų, o ne užsiiminėti saviveikla, skirtus vaistus vartoti kaip liepta, o ne savo nuožiūra

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Urologijos seminaraiPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Apie netikėtą iššūkį, pirmuosius darbus ministerijoje ir oftalmologijai skiriamus milijonus...

Teisininkė Rimantė Šalaševičiūtė jau beveik du mėnesius dirba sveikatos apsaugos ministre. Kaip jai sekasi naujosiose pareigose, kokiomis nuotaikomis gyvena, ar nepyksta ant savęs, kad galbūt be reikalo šį iššūkį – nelauktą ir netikėtą – priėmusi? R. Šalaševičiūtė nuoširdžiai prisipažįsta nemaniusi, kad sveikatos apsaugos sritis – tokia plati ir sudėtinga! Todėl trijų mėnesių, per kuriuos tikėjosi viską sveikatos sistemoje perprasti ir įsigilinti, esą gali ir nepakakti.
 
 

Šalyje - vientisas insulto gydymo centrų tinklas

Inovatyvus ūminio galvos smegenų insulto gydymas taikomas insulto centruose (klasteriuose), atliekant trombolizes, trombektomijas, padėjo pasiekti persilaužimą įveikiant šia sunkią ligą. Metų pradžioje pradėti steigti insulto gydymo klasteriai dabar sudaro vientisą 6 centrų nacionalinį tinklą, apimantį visą šalies teritoriją, garantuojantį aukščiausios kokybės gydymą visų regionų gyventojams.
 
 

Naujasis Reglamentas įsigalios nuo gruodžio 13 dienos

Nuo gruodžio 13 dienos įsigalios Europos Parlamento ir Tarybos Reglamentas Nr. 1169/2011 dėl informacijos apie maistą teikimo vartotojams. Jame nurodyti maisto produktų ženklinimo atnaujinimai bus taikomi visiems Europos Sąjungos (ES) maisto verslo subjektams (gamintojams, prekybininkams, viešojo maitinimo įstaigoms, taip pat importuotojams į ES).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška