IŠLEISTAS PENKTASIS „FARMACIJOS IR LAIKO“ ŽURNALO NUMERIS

Šio numerio „Aktualijų“ skiltyje skaitykite straipsnius „SAM Farmacijos departamento Vaistinių ir farmacijos specialistų skyriaus vedėja Miglė Domeikienė – apie farmacijos politiką ir jos pokyčius“, „Vaistininkų darbo paradoksai: pirmiausia – pardavimo planai, po to – dėmesys ir paslaugos pacientui...“, „Latvijos farmacininkų draugijos prezidentė Kitija Blumfeldė: „Vaistinei svarbiausia – kokybiškos farmacinės paslaugos, o ne akcijos ir nuolaidos...“
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate šiandienos vaistininkui darbdavių keliamus reikalavimus parduoti kuo daugiau vaistinės prekių, vykdyti nurodytus pardavimų planus?
Vaistininkas neturi kito pasirinkimo: jei nori išsaugoti darbo vietą, privalo elgtis, kaip liepia darbdavys
Viskas vaistininko valioje: reikia dirbti laikantis profesinės etikos ir niekas dėl to neturi teisės pykti
Lietuvoje apie vaistininko teises nėra net ką kalbėti - tokios neegzistuoja
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

2016 m. Vidaus ligų gydymo naujovės (Panevėžys, 2016 m. rugsėjo 15 d.)Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Keturi polifenolių gausūs maisto produktai lėtina prostatos vėžio progresavimą

Prostatos vėžys, kaip ir daugelis piktybinių navikinių ligų, gydomas kompleksiškai, taikant agresyvius invazinius chirurginius, spindulinius metodus, hormonų ar chemijos terapiją. Ligos gydymas tampa iššūkiu ir onkologui, ir pacientui dėl galimo greta naviko esančių sveikų audinių sužalojimo operuojant ar taikomų gydymo priemonių (spindulių, vaistų) netoleravimo.
 
 

Grupė Seimo narių kreipėsi į teismą dėl medikamentinį abortą sukeliančio vaisto

Grupė Seimo narių Lietuvos Vyriausiajam Administraciniam Teismui (LVAT) pateikė prašymą pripažinti neteisėtu Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VVKT) viršininko įsakymą, kuriuo perregistruojamas vaistinis preparatas „Mifepristone Linepharma“ bei įpareigoti VVKT panaikinti šio preparato registracijos pažymėjimo galiojimą
 
 

Mitai, kurių bijo moterys ir kuriuos paneigia gydytojai

Kontracepcija – tai ne tik priemonių, kuriomis siekiama užkirsti kelią nėštumui ar sumažinti jo tikimybę, visuma, bet ir galimybė planuoti savo šeimą bei išspręsti daugelį moters sveikatos, socialinių ir net ekonominių problemų. Apie tai, kaip mitus išsklaidyti, t. y. kokios iš tiesų šiandienės galimybės naudotis kontracepcija, kurios neturėtų vengti moterys, kiek aktualūs kontracepcijos taikymo klausimai dermatologijoje, kalbamės su Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Akušerijos ir ginekologijos centro gydytoju dr. Vytautu Klimu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška