KAUNE IR ŠIAULIUOSE - KONFERENCIJOS GYDYTOJAMS IR SLAUGYTOJAMS!

Informuojame, kad šių metų gegužės 27 dieną Kaune, viešbučio „Park Inn“ konferencijų centre (K. Donelaičio g. 27, Kaunas) vyks konferencija visų specialybių gydytojams ir slaugytojams „Vidaus ligų gydymo algoritmai“. Į konferenciją galima užsiregistruoti mūsų internetinėje svetainėje (www.emedicina.lt), įėjus į Konferencijų skiltį ir pasirinkus gegužės 27 dienos datą. Užsiregistravus internetu, dalyvavimas konferencijoje nemokamas. Registruojantis konferencijos dieną, reikės sumokėti registracijos mokestį (6 eurus).
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate biologinę taikinių terapiją, gydant plaučių vėžį?
Tai nauja galimybė kontroliuoti ar sustabdyti plaučių vėžio ląstelių augimą
Toks gydymo metodas labai brangus, sveikatos sistemai daug kainuoja, todėl abejoju, ar verta Lietuvoje jį taikyti
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Vidaus ligų gydymo aktualijos (Šiauliai, 2016 m. gegužės 26 d.)Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

„Kelionių vaistinėlės“ pristatymas vasaros sezono atidarymo šventėje Palangoje

Vasara jau čia pat... Iš tiesų tai pats nuostabiausias metas, nes atostogas būtent šiuo metų laiku renkasi daugiausia žmonių, skubančių iš naujo panirti į malonumų jūrą, prisimenančių ankstesniąsias atostogas ir paisančių naudingų patarimų... Kaip iki šiol, taip ir dabar į keliones besirengiančius poilsiautojus pasiruošusi palydėti ištikimiausia jų palydovė „Kelionių vaistinėlė“...
 
 

LSMU kuriamas įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros centras

Praėjusią savaitę Farmacijos fakultete įvyko Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) atstovų susitikimas dėl įrodymais pagrįstos sveikatos priežiūros centro steigimo. Profesorių Žilvino Dambrausko, Rūtos Jolantos Nadišauskienės bei Antano Gulbino vadovaujama iniciatyvinė grupė aptarė argumentus, kodėl universitete ir jo ligoninėje Kauno klinikose reikalingas sistemingas įrodymais pagrįstos medicinos (ĮPM) principų mokymas ir taikymas.
 
 

Dar kartą apie arterinės hipertenzijos gydymą deriniais

Ankstesnių metų gairėse laikytasi nuostatos, kad arterinę hipertenziją paprastai reikėtų pradėti gydyti vienu vaistu, monoterapija, o paskui, kai prireikia, pridėti antrą ar trečią vaistą. Tai vadinamasis pakopinio gydymo principas. Taigi, anksčiau buvo keliamas klausimas, kada hipertenziją reikėtų gydyti vaistų deriniu, o dabar klausimas formuluojamas taip: kada nereikėtų gydyti deriniu?
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška