IŠLEISTAS NAUJAS „LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALO“ NUMERIS

Šiame numeryje rasite išskirtinį interviu su garsiu mokslininku, KTU Sveikatos telematikos mokslo instituto steigėju ir vadovu, Europos Sąjungos tyrimų grupės „Smegenys ir informacinės technologijos“ direktorių valdybos nariu, asociacijos „Scientia Libera“ valdybos nariu prof. Arminu Ragausku, kuriame sužinosite apie jo ir jo kolegų vykdomus didelių apimčių tarptautinius mokslinius tyrimus ir technologijų plėtros projektus, mokslinės veiklos galimybių ribas ir t. t. Numerio temos - neurologija ir urologija, taigi rasite naudingų ir aktualių publikacijų apie išsėtinės sklerozės, prostatos ligų ir kt. gydymo naujoves. Nefrologijos skiltyje publikuojami straipsniai apie lėtinės inkstų ligos atpažinimą ir priežiūros kontrolę, ureminio sindromo gydymą, neurologines inkstų ligų komplikacijas ir kt. Žemiau pateikiame visą žurnalo turinį - perskaitę sužinosite, apie ką dar rašoma šiame numeryje.

Gerų atostogų! Naujienas atnaujinsime rugpjūtį...

Mieli emedicina.lt svetainės skaitytojai! Redakcijos kolektyvas trumpam su Jumis atsisveikina - po vasaros atostogų grįšime rugpjūčio mėnesį. Tikimės, kad Jūs taip pat atostogaujate, todėl linkime kuo daugiau malonių įspūdžių, giedros ir šilumos!

Aktualu keliaujantiems ir savanoriaujantiems užsienyje

Panevėžio teritorinė ligonių kasa (Panevėžio TLK) pastebi, kad vis daugiau Lietuvos jaunimo, baigę mokyklas, vyksta keliauti po pasaulį ar savanoriauti užsienyje, kartais ten dirba nelegaliai, o vėliau susiduria su privalomojo sveikatos draudimo (PSD) problemomis. Jauni žmonės nepasidomi, todėl nežino, kad vykstant į tokias keliones būtina deklaruoti išvykimą, jei nenorima savarankiškai Lietuvoje mokėti PSD įmokų ar turėti skolų.

emedicina.tv
Kardiologija |   Vidaus ligos |   Ginekologija |   Farmacija |  Lietuvos ir užsienio naujienos

Teisės aktai

© 2006 Visos teisės saugomos.