IŠLEISTAS NAUJAS ŽURNALO „FARMACIJA IR LAIKAS“ NUMERIS

Šiame numeryje - itin gausu šalies farmacijos specialistams šiandien aktualios informacijos. Aktualijų rubrikoje SAM Farmacijos departamento direktorė Gita Krukienė pasakoja, kokie iššūkiai šiemet laukė farmacijos specialistų ir kokie laukia artimiausioje ateityje; informuojama, kad farmacijos specialistus nuo šių metų pradėjo ruošti ir Vilniaus universitetas; daug vietos skirta farmacijos atliekų temai - apie tai rašoma straipsnyje „Farmacinės atliekos – ne vien jų naikintojų galvos skausmas...“
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate galimybę nuo šių metų farmaciją studijuoti ir Vilniaus universitete?
Puiku, Kaunui bus konkurencija
Nemanau, kad reikėjo dar vienos aukštosios mokyklos su tokia studijų programa, pakako ir LSMU
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

2015 m. vidaus ligų diagnostikos ir gydymo moduliai Klaipėda, 2015 12 03Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Lietuvoje vėžiu serga apie 3 proc. gyventojų

Nacionalinio vėžio instituto (NVI) leidinio „Vėžys Lietuvoje 2012 metais“ duomenimis, daugiau nei 23 tūkstančiai žmonių, sergančių onkologinėmis ligomis, gyvena 10 ir daugiau metų. Palyginkime - prieš dešimtmetį Lietuvoje su vėžio liga gyveno apie 70 tūkstančių asmenų, iš kurių 13 tūkstančių gyveno 10 metų ir daugiau.
 
 

Seimo Sveikatos reikalų komitetas pritarė patobulintam Pagalbinio apvaisinimo įstatymo projektui

Seimo Sveikatos reikalų komitetas baigė svarstyti Dirbtinio apvaisinimo įstatymo projektą (Nr. XIP-2502) ir pritarė komiteto išvadoms bei komiteto patobulintam įstatymo projektui. Komitetas pritarė pasiūlymui, kad tiek įstatymo projekto pavadinime, tiek visame įstatyme sąvoka „dirbtinis apvaisinimas“ būtų pakeista į sąvoką „pagalbinis apvaisinimas“. Projektu siekiama nustatyti moters pagalbinio apvaisinimo sąlygas, būdus, tvarką, taip pat sutuoktinių ir įstatymų nustatyta tvarka partnerystėje gyvenančių asmenų, kurių prašymu atliekamas pagalbinis apvaisinimas, ir po pagalbinio apvaisinimo gimusio vaiko teises.
 
 

Širdies nepakankamumu sergantiems asmenims padės specialiosios slaugytojos

Siekdama užtikrinti kokybiškų asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą sergantiems širdies nepakankamumu, sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė patvirtino Gydytojo kardiologo ir slaugytojo konsultacijų aprašą. Jame nustatomos reikalavimų gairės slaugytojoms, kurios pradės teikti širdies nepakankamumu sergančio paciento sveikatos būklės ir priežiūros efektyvumo vertinimo, konsultavimo bei mokymo paslaugas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška