IŠLEISTAS PENKTASIS „FARMACIJOS IR LAIKO“ ŽURNALO NUMERIS

Šio numerio „Aktualijų“ skiltyje skaitykite straipsnius „SAM Farmacijos departamento Vaistinių ir farmacijos specialistų skyriaus vedėja Miglė Domeikienė – apie farmacijos politiką ir jos pokyčius“, „Vaistininkų darbo paradoksai: pirmiausia – pardavimo planai, po to – dėmesys ir paslaugos pacientui...“, „Latvijos farmacininkų draugijos prezidentė Kitija Blumfeldė: „Vaistinei svarbiausia – kokybiškos farmacinės paslaugos, o ne akcijos ir nuolaidos...“
 

Aktualus klausimas

Kaip vertinate šiandienos vaistininkui darbdavių keliamus reikalavimus parduoti kuo daugiau vaistinės prekių, vykdyti nurodytus pardavimų planus?
Vaistininkas neturi kito pasirinkimo: jei nori išsaugoti darbo vietą, privalo elgtis, kaip liepia darbdavys
Viskas vaistininko valioje: reikia dirbti laikantis profesinės etikos ir niekas dėl to neturi teisės pykti
Lietuvoje apie vaistininko teises nėra net ką kalbėti - tokios neegzistuoja
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

2016 m. Vidaus ligų gydymo naujovės (Panevėžys, 2016 m. rugsėjo 15 d.)Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Ką turime žinoti apie ūminės išemijos sindromus

Kasdienėje klinikinėje praktikoje vaistininkui svarbios visos terapinės sritys, nors neretai, jeigu nesame tam tikros srities specialistai, nejučiomis labiau linkstame prie pamėgtos ir suprantamos disciplinos, arba tai vis dažniau priverčia padaryti mūsų pacientai. Ūminės išemijos sindromų diagnostika viena aktualiausių ir bene svarbiausia sritis, apie kurią pastaruoju metu labiausiai diskutuojama.
 
 

Pasikartojantis aftinis stomatitas – dažniausia burnos gleivinės opų priežastis

Lūpų ir burnos gleivinės įtrūkimai bei opos yra dažna problema. Šių pažeidimų priežastys – pačios įvairios: infekcinės, alerginės, autoimuninės, onkologinės ligos, rūkymas, trauma, kai kurių mikroelementų trūkumas. Remiantis Jungtinėse Amerikos valstijose (JAV) atliktu epidemiologiniu tyrimu, 1988–1994 m. iš 17 235 žmonių, vyresnių nei 17 m., 27,9 proc. nustatytas burnos gleivinės pažeidimas. Dažniausiai šie pažeidimai buvo susiję su dantų ir dantenų ligomis (hiperplazija, infekcija, uždegimas) bei rūkymu.
 
 

Artėjant rugsėjui pasitikslinkite savo sveikatos draustumą

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad šią vasarą mokslus baigę abiturientai bei nuolatinių studijų programų absolventai yra apdrausti privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) iki šių metų rugpjūčio 31 dienos imtinai. Pasibaigus šiam laikotarpiui jaunuoliai, kurie tuo metu nebetęs mokslų ir nedirbs, turėtų pradėti mokėti PSD įmokas savarankiškai. Jei jaunuoliai nuspręstų tęsti nuolatines studijas, jie būtų draudžiami valstybės lėšomis ir jiems patiems nereikėtų mokėti PSD įmokų – tai už juos padarytų valstybė.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška