IŠĖJO NAUJAS ŽURNALO „PSICHIATRIJOS AKTUALIJOS“ NUMERIS

Naujajame žurnalo „Psichiatrijos aktualijos“ numeryje – įdomios, aktualios, informatyvios publikacijos ne tik visiems šalies psichiatrams, bet ir kitų specialybių gydytojams bei slaugytojams. Rubrikoje „Psichiatrijos integracija medicinoje“ skaitykite straipsnius „Lietuvos sveikatos mokslų universiteto psichiatrijos klinika: kur link einame“, „Centrinė nervų sistema ir psichika – abipusis ryšys“, „Akademinės psichiatrijos raida Kaune“ ir kt. Šiame žurnalo numeryje taip pat rasite publikacijas apie pasitaikančius psichikos sutrikimus sergant priešinės liaukos vėžiu, skydliaukės ašies funkciją sergant ūminiais psichoziniais sutrikimais, vaikystės autizmą suaugusiųjų pasaulyje.
 

Aktualus klausimas

Lietuvoje suicidinių atvejų statistika grėsmingai auga, ypač aktuali tokia problema tarp vaikų ir paauglių. Kaip ją siūlote spręsti?
Mokyti atpažinti asmens polinkį į suicidą ir nedelsiant suteikti tokiam asmeniui visą reikiamą pagalbą
Didinti psichologinės pagalbos prieinamumą ugdymo įstaigose
Užtikrinti psichiatrijos specialistų konsultacijų savalaikiškumą, prieinamumą
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

2015 M. VIDAUS LIGŲ DIAGNOSTIKOS IR GYDYMO MODULIAIPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Siūloma didinti slaugytojų atlyginimus

Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) taryba ragina šalies gydymo įstaigų vadovus dalį lėšų, t.y. tiek, kiek didėja finansavimas iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) šiais metais, prioriteto tvarka skirti slaugytojų darbo užmokesčiui didinti.
 
 

Donoro artimieji ir recipientai bendrauti gali rašydami laiškus

„Kaip būtų galima gauti kontaktus žmonių, kuriems buvo persodinti mano mamos inkstai?“ – tokių ir panašių prašymų iš mirusių donorų artimųjų kartais sulaukia Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – Biuras). Neretai į Biurą kreipiasi ir recipientai, už išgelbėtą savo gyvybę norintys padėkoti donoro artimiesiems ir ieškantys jų telefonų numerių, adresų.
 
 

Skirtingų daugiažidinių intraokulinių lęšių implantacija: regėjimo kokybė ir pacientų pasitenkinimo rezultatais sąsajos su asmenybės bruožais

Disertacija rengta 2009–2014 metais Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos Akių ligų klinikoje. Apginta 2014 m. rugpjūčio 26 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos mokslo krypties tarybos posėdyje. Disertacijos mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Vytautas Jašinskas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas), konsultantas – prof. dr. Gerd U. Auffarth (Heidelbergo universitetas).
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška