„LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALO“ PRENUMERATA 2016 M. ANTRAJAM PUSMEČIUI

UAB „Medicinos spaudos namai“ jau keliolika metų leidžia periodinius specializuotus medicininius leidinius sveikatos priežiūros specialistams ir visus, kurie dar nesate užsiprenumeravę, kviečia 2016 metų antrajam pusmečiui prenumeruoti mėnesinį leidinį „Lietuvos gydytojo žurnalas“ kartu su vieną kartą per metus išleidžiamu žurnalu „Ekspertų rekomendacijos”, kuriame publikuojami aktualiausi Lietuvos ir Europos ligų diagnostikos ir gydymo algoritmai su ekspertų komentarais.
 

Aktualus klausimas

Atopinio dermatito sukeltą niežėjimą gydytumėte:
Remdamiesi bendraisiais principais (emolientai/bazinė terapija, mažinantys odos sausumą. Provokacinių veiksmų (alergenų, iritantų, labai karštos vonios) vengimas
Naudodami nespecifines fizines priemones - akupunktūrą, odos lauko stimuliaciją
Skirsite topinius gliukokortikoidus, geriamąjį ciklosporiną, topinį pimekrolimuzą ir takrolimuzą, ultravioletinių spindulių terapiją
Priklausomai nuo to, kokia paciento būklė, parinktumėte kompleksinį gydymą

 

Konferencijos


Artimiausia konferencijaPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Farmacijos pramonė atskleis investicijas į sveikatos priežiūrą

Europos farmacijos kompanijos, tarp jų – ir veikiančios Lietuvoje, nuo liepos savanoriškai skelbs duomenis apie bendradarbiavimą su sveikatos priežiūros specialistais ir organizacijomis. Internete bus viešai atskleista, kiek pramonė investuoja į sveikatos priežiūrą, medikų kompetencijų ir kvalifikacijos tobulinimą, bendradarbiavimą su medikais vystant medicinos inovacijas.
 
 

Saugus inhaliatoriaus pakeitimas gydant LOPL

Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) duomenimis, LOPL nusineša maždaug 2 750 tūkst. gyvybių (4,8 proc. mirčių) per metus. Prognozuojama, jog iki 2020 metų LOPL taps trečia dažniausia mirties priežastimi pasaulyje. LOPL susirgusius asmenis labai svarbu tinkamai gydyti. Pagal GOLD (angl. The Global initiative for chronic Obstructive Lung Disease) 2011, 2013 rekomendacijas, LOPL gydymas skiriamas įvertinus ne tik bronchų obstrukcijos spirometrinį FEV1 (forsuoto iškvėpimo tūris per pirmą sekundę) rodiklį, bet ir simptomų sunkumą, paūmėjimų anamnezę.
 
 

Pagalba moterims

Intymioji moterų higiena – ne ką mažiau svarbi nei kitų kūno vietų higiena ir priežiūra. Mat makšties mikrofloroje gyvena įvairios bakterijos. Mikroflora esti labai jautri vidiniams bei išoriniams veiksniams, lengvai gali pakisti ir sukelti ginekologines sveikatos problemas, infekcijas, laipsniškai gali vystytis makšties sausumas.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška