MIELI KOLEGOS, SU JŪSŲ PROFESINE ŠVENTE!

MEDIKO PROFESIJA - BE GALO KILNI, O KARTU - IR NEPAPRASTAI SUNKI BEI ATSAKINGA MISIJA, NUO NEATMENAMŲ LAIKŲ NUSIPELNIUSI VISŲ PAGARBOS... MEDIKAI GYDO NE VIEN ŽINIOMIS BEI PATIRTIMI - IR DRĄSINANČIU ŽODŽIU, DĖMESIU, NUOŠIRDŽIA ŠYPSENA, SIELOS JAUTRUMU. MEDIKAI - LYG MENININKAI, NES JŲ DARBAS - NUOLATINĖ, NESIBAIGIANTI KŪRYBA, KURIĄ VISI LABAI VERTINAME, KURIA VISI DIDŽIUOJAMĖS...
 

Aktualus klausimas

Ar švenčiate Medicinos darbuotojų dieną? Daug sveikinimų sulaukiate?
Taip, sulaukiu sveikinimų iš pacientų ir kolegų
Švęsčiau, bet dažniausiai pritrūksta laiko
Man tai nerūpi

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Šiuolaikinis trauminio ligonio gydymasPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Nauji metodai onkourologinių ligų gydyme bei diagnostikoje

Onkourologijoje atsiranda naujų gydymo ir diagnostikos metodų, kurie dar tik pradedami įdiegti kasdienėje praktikoje. Iš tokių metodų galima paminėti histoskenavimą, krioterapiją, TUR su fluorescencine mėlynosios šviesos cistoskopija bei robotinę chirurgiją. Šioje apžvalgoje aptariami jų pliusai ir minusai, naujieji metodai palyginami su dabar taikomais standartiniais gydymo bei diagnostikos metodais.
 
 

Sergantys hemofilija vaikai iki pilnametystės intensyviai gydomi profilaktiškai

Vilniaus vaikų hematologai užtikrintai teigia, kad šiuolaikinis hemofilijos gydymas, ilgalaikė profilaktika, pradėti intensyviai taikyti vaikams Lietuvoje nuo 2009 metų, davė rezultatų: dabar beveik 80 procentų vaikų iki pilnametystės yra gydomi profilaktiškai ir gali gyventi visavertį gyvenimą.
 
 

Maisto papildus reikia rinktis itin atidžiai

Lietuvos vartotojai internetu (myprotein.com svetainėje) galėjo įsigyti kanadietiškų maisto produktų sportininkams „Myprotein Salt & Vinegar Protein Puffs“, kurių etiketėse dėl pakavimo klaidos nebuvo nurodytas alergenas – kviečiai. Europos Komisija išplatino pranešimą apie šį neteisingai paženklintą maistą. Produktai buvo sufasuoti į netinkamas pakuotes, kuriose nepateikta visa reikalaujama informacija. Tokie maisto produktai gali sukelti sveikatos sutrikimų žmonėms, turintiems alergiją kviečiams ar jų netoleruojantiems.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška