AKTININĖ KERATOZĖ - NE TIK IŠVAIZDOS, BET IR SVEIKATOS PROBLEMA

Artėjant vasarai vis daugiau žmonių susirūpina savo išvaizda - jiems kelia nerimą atsiradusios įvairios dėmelės, veido srityje pleiskanojantys židinukai, ryškėjanti pigmentacija, odos sausėjimas ir niežulys. Gydytojai dermatologai tokiems pacientams vis dažniau diagnozuoja aktininę keratozę. Kas tai - kosmetinė problema ar lėtinė odos liga?
 

Aktualus klausimas

Ar rūpinatės odos apsauga nuo žalingo saulės spindulių poveikio, kad išvengtumėte pavojingų odos susirgimų?
1. Odos priežiūra rūpinuosi ištisus metus
2. Apsaugos priemones naudoju tik vasarą ir turistinėse kelionėse
3. Man tai nerūpi

 

Konferencijos


Artimiausia konferencijaPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba susitiko su vaistų tiekėjais

Siekiant pristatyti naują teisinį reglamentavimą, išsiaiškinti kylančius klausimus, aptarti galimus sprendimus, kad vartotoją pasiektų tik geros kokybės, saugūs ir veiksmingi vaistai, Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) specialistai balandžio 15 dieną susitiko su rinkodaros teisės turėtojų, didmenininkų atstovais.
 
 

Šiuolaikinis išeminio insulto gydymas intravenine trombolize

Insultas yra viena dažniausių mirties priežasčių išsivysčiusiose šalyse bei užima pirmą vietą tarp ilgalaikę negalią sukeliančių ligų. Nuo 2002 m. Europos šalyse intraveninė trombolizė patvirtinta kaip ūminio išeminio insulto pirmaeilis gydymo būdas.
 
 

Klaipėdos jūrininkų ligoninė švenčia jubiliejų

Savo 20-ties metų jubiliejų mininti Klaipėdos jūrininkų ligoninė sulaukė gausybės sveikinimų ir svečių, tarp kurių buvo ir šalies premjeras Algirdas Butkevičius, sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis, Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Antanas Matulas, Klaipėdos miesto vadovai, ligoninės rėmėjai, kolegos iš kitų miesto ir šalies ligoninių.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška