SEIMO ANTIKORUPCIJOS KOMISIJOS NARĖ AGNĖ BILOTAITĖ: „MŪSŲ TAIKINYS - STAMBIOJI KORUPCIJA“

Apie Seimo Antikorupcijos komisijos dėmesį šalies medikų bendruomenės veiklai ir jų netinkamiems, korupcinius primenantiems ryšiams su pacientais visuomenė yra girdėjusi ne kartą, tačiau nelabai girdime ir jaučiame komisijos veiksmus, aiškinantis galimą korupcinę veiklą farmacijos sferoje. Trys klausimai vienai aktyviausių Seimo Antikorupcijos komisijos narių Agnei Bilotaitei.
 

Aktualus klausimas

Ar tikite, kad įmanoma išnaikinti korupcijos apraiškas farmacijos sferoje?
Taip, reikia tik didesnio STT aktyvumo ir politinės valios
Ne, šiandieninėje Lietuvoje, kai korupcija - klesti, to neįmanoma padaryti
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Tarptautinė mokslinė konferencija „1000 pirmųjų dienų įtaka mūsų ilgalaikei sveikatai. Perinatalinės mitybos svarba“Pranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Kojų venų operacijos draustiems žmonėms atliekamos nemokamai

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos (VLK) primena, kad kojų venų operacijos, dėl kurių pastaruoju metu į VLK kreipiasi nemažai žmonių, gydymo įstaigose atliekamos nemokamai. Už šias paslaugas sumoka ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) biudžeto lėšomis, todėl pacientui už jas nereikia mokėti papildomai. Žinoma, jei pacientas yra draustas privalomuoju sveikatos draudimu (PSD).
 
 

Farmacijos studijos: kas naujo šiųmečiame „fronte“?

Sveikatos mokslų krypties studijos šiemet ir vėl pasižymėjo dideliu populiarumu. Kur kas daugiau, nei numatyta priimti, buvo pateikusiųjų prašymus studijuoti farmaciją Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) ir farmakotechniką Kauno kolegijoje (KK). Nuo šiųmečio rugsėjo farmacijos studijų programą buvo ketinta pradėti vykdyti ir Vilniaus universitete, bet apsispręsta tokių planų įgyvendinimą nukelti į kitą rudenį. Taigi farmacijos studijų „fronte“ naujienų iš sostinės dar teks palaukti. O kokia situacija Kauno aukštosiose mokyklose?
 
 

Cukrinis diabetas ir gripas

Gripo virusas dažnai nustebina naujomis veikimo kryptimis – skatina cukrinio diabeto (CD) vystymąsi. Gera žinia, kad tyrimas atskleidė apsisaugojimo nuo tam tikrų ligos formų galimybę. Sergant cukriniu diabetu, organizmas negeba pasisavinti gliukozės iš kraujo.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška