KIRWAN ASSELINEAU: „LIETUVOJE NORĖČIAU LIKTI IR BAIGĘS REZIDENTŪRĄ“

Oftalmologijos rezidentas iš Prancūzijos Kirwan Asselineau Kaune gyvena jau septintus metus – po medicinos studijų Lietuvos sveikatos mokslų universitete tęsia rezidentūrą Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kauno klinikų Akių ligų klinikoje. 26 metų jaunuolis tikina Lietuvoje besijaučiantis lyg namuose bei užsimena, jog gali pasilikti čia ir baigęs rezidentūrą. Klausiame Kirwan, kodėl jis pasirinko Lietuvą, ar studijos Lietuvos sveikatos mokslų universitete pateisino lūkesčius ir kokie yra artimiausi jo ateities planai…
 

Aktualus klausimas

Kokios priežastys lemia, kad studijuoti mediciną į Lietuvą atvyksta vis daugiau užsieniečių?
Mūsų universitetų medicinos studijų programos yra labai aukšto lygio, atitinka pasaulinius standartus
Lietuvoje medicinos studijos yra pigesnės nei Vakarų Europos šalių universitetuose
Aukštosios mokyklos vysto plačią reklaminę kampaniją, kad pritrauktų kuo daugiau studentų iš užsienio
Pritariu visiems atsakymams

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Mobiliosios sesijos 2014 m. IV ciklas, KaunasPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Kasos intraduktalinė papiliarinė mucininė neoplazma

Kasos intraduktalinė papiliarinė mucininė neoplazma (IPMN) yra nesunkiai diagnozuojama patologija, kai navikas didesnis nei vieno centimetro. Piktybinę intraduktalinę epitelinę neoplazmą sudaro muciną gaminančios stulpelinės ląstelės. Pažeidimas apibrėžiamas kaip papiliarinė proliferacija, cistų formavimasis ir įvairaus laipsnio ląstelinė atipija. IPMN gali pažeisti kasos lataką, jo šakas ar galimas pažeidimo derinys.
 
 

Vertybių skalė plati, bet visų pagrindas - Kūrėjo pripažinimas...

Pasaulinio garso kardiochirurgas, habilituotas medicinos mokslų daktaras, buvęs sveikatos apsaugos ministras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademijos profesorius emeritas, iškilusis mokslininkas, išradėjas akademikas Jurgis Brėdikis, nepaisant garbaus amžiaus, puikiai jaučia Lietuvos medicinos pagrindinių arterijų pulsą... Iki šiol jo gyvenimas ir visuomeninė veikla glaudžiai susiję su medicina.
 
 

Vaistininkų dėmesiui: laukite patikrinimų

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad vadovaudamasi Lietuvos Respublikos euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymu Lietuvos Respublikos vaistinėse nuo 2014 metų rugpjūčio 22 dienos iki 2015 m. liepos 1 dienos atliks patikrinimus dėl vaistinių preparatų kainų nurodymo litais ir eurais jų skelbimo vietose.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška