MIELI GYDYTOJAI, FARMACIJOS SPECIALISTAI, STUDENTAI, VISI EMEDICINA.LT SKAITYTOJAI!

Čia pat gražiausios metų šventės - šv. Kalėdos ir Naujieji metai... Džiugus laukimo jausmas šį šventinį laikotarpį apsigyvena kiekvieno mūsų širdyse, mintyse, mąstysenoje... Prisimename, kokie buvo nueinantieji metai ir viliamės, kad ateinantieji bus dar geresni, turiningesni, dosnesni naujomis patirtimis ir svajonėmis, lūkesčių ir dar ambicingesnių planų įgyvendinimu. Visiems Jums jaukių ir dvasingų šv. Kalėdų, linksmų, žėrinčių ir įsimintinų Naujųjų...
 

Aktualus klausimas

Kokie Jums buvo 2014-ieji, ko tikitės iš 2015-ųjų?
Man šie metai buvo puikūs, tikiuosi, kad ir 2015-ieji nebus blogesni.To linkiu visiems Lietuvos žmonėms
Buvo ir gerų, ir blogų dalykų, tačiau visos kliūtys įveikiamos, tik reikia neprarasti optimizmo
Metų virsmui neteikiu reikšmės, tokių švenčių nešvenčiu

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Psichiatrija bendrojoje medicinoje: praeitis, dabartis, ateities perspektyvosPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Pradėtas dar vienas metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdas

Nacionalinio vėžio instituto (NVI) onkourologai ir branduolinės medicinos specialistai pirmą kartą Lietuvoje pradėjo patį naujausią į kaulus metastazavusio prostatos vėžio gydymo būdą - gydymą radionuklidu radžiu-223. NVI Branduolinės medicinos skyriuje 72 metų pacientui infuziniu būdu suleista pirmoji gydymo radžiu-223 kurso dozė.
 
 

PSDF taryba pritarė naujoms gydymo paslaugų kainoms

Privalomojo sveikatos draudimo (PSD) taryba pritarė naujoms dienos chirurgijos ir stacionarinio gydymo paslaugų kainoms. Iš viso šioms paslaugoms 2015 m. bus skiriama iš Privalomojo sveikatos draudimo fondo (PSDF) 1,6 mlrd. litų. Valstybinės ligonių kasos specialistai apibendrino 67 gydymo įstaigų pateiktus duomenis apie dienos chirurgijos ir stacionarinio gydymo paslaugų teikimo sąnaudas.
 
 

Nauji naprokseno saugumo įrodymai

Skausmas yra labai dažnas nusiskundimas visame pasaulyje. Apskaičiuota, kad kasmet 1-as iš 5-ių suaugusiųjų jaučia ūmų, lėtinį ar intermituojantį skausmą, o 1-am iš 10-ies yra diagnozuojamas lėtinis skausmas. Skausmą kenčia įvairaus amžiaus, rasės, lyties žmonės. Dažniausios skausmo priežastys yra onkologinės ligos, įvairios kilmės artritai, stuburo ligos, traumos, operacijos. Šis nemalonus jutimas sutrikdo paciento darbingumą, kasdienę veiklą, nuotaiką, skatina depresijos ir suicidinių minčių atsiradimą.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška