SEIMO SVEIKATOS REIKALŲ KOMITETE SVARSTYTI ŠALIES GYDYMO ĮSTAIGOMS ITIN AKTUALŪS KLAUSIMAI

Praėjusiame Seimo Sveikatos reikalų komiteto posėdyje buvo svarstyta daug šiandien ypač aktualių klausimų. Tai ir kitų metų Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžeto rodiklių patvirtinimo įstatymo projektas, ir kai kurių Sveikatos draudimo įstatymo straipsnių pakeitimo projektas, Sveikatos sistemos įstatymo straipsnių pakeitimo ir papildymo projektas, taip pat – sprendimo priėmimas dėl planuojamų pokyčių visuomenės sveikatos priežiūrą vykdančių institucijų sistemoje ir kt. Trys klausimai Seimo Sveikatos reikalų komiteto pirmininkei Dangutei Mikutienei.
 

Aktualus klausimas

Ar papildomi pinigai iš PSDF biudžeto rezervo fondo asmens sveikatos priežiūros paslaugų išlaidoms apmokėti padės išspręsti gydymo įstaigoms nepakankamo finansavimo problemas?
Taip, nes iki šiol už dalį suteiktų sveikatos priežiūros paslaugų ligonių kasos nesumoka
Ne, nes 100 mln. litų - tai tik lašas jūroje
Neturiu nuomonės

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Mobiliosios sesijos 2014 m. VI ciklas KaunasPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Lietuvą pasiekia ir apšvitinti, ir veikliosios medžiagos neturintys maisto papildai

Šiais metais Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistų veikla, atliekant maisto papildų rinkos kontrolę Lietuvoje, yra itin aktyvi. Kokie maisto papildų gamybos, įvežimo ir platinimo pažeidimai nustatomi dažniausiai? Kokios tendencijos bendrojoje pažeidimų statistikoje ryškėja, kas VMVT inspektoriams kelia didžiausią nerimą? Kalbamės su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Maisto skyriaus vyriausiąja specialiste Lina Misiūnaite.
 
 

Profesorė Ingrida Janulevičienė: „Kiekviena sunki užduotis - geriausias savivertės matas“

Man pasisekė gimti šeimoje, kurioje buvo vertinamas darbas, žodis, pasiaukojimas... Mūsų šeima labai tvirta, tarpusavio ryšiai – labai stiprūs. Senelių jau nebeturiu, bet jų įtaką jaučiu iki šiol. Senelis iš tėčio pusės – Pranciškus Vainoras buvo siuvėjas, arba, kaip dabar būtų galima pasakyti, – dizaineris. Iš jo paveldėjau pagarbą žmogaus išvaizdai, supratimą, kaip reikia atrodyti ir save pateikti...
 
 

Baigtas dar vienas Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos etapas

Įgyvendinant projektą „Nėščiųjų, gimdyvių ir naujagimių sveikatos priežiūros gerinimas Lietuvoje“, finansuojamą Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programos, pristatytos 70 mokslo įrodymais pagrįstų metodinių gydymo bei diagnostikos rekomendacijų – 30 neonatologijos ir 40 akušerijos. Po daugiau nei pusantrų metų rengtų metodinių priemonių pristatymo projektas pasirengęs žengti į kitą įgyvendinimo etapą – mokymus medicinos personalui, dirbančiam su nėščiosiomis, gimdyvėmis ir naujagimiais.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška