„LIETUVOS GYDYTOJO ŽURNALAS“ 2014 m. Nr. 7. NAUJAS!

Jau išėjo septintasis šių metų „Lietuvos gydytojo žurnalo“ numeris. Kaip įprastai, jame rasite daug įdomių straipsnių, kuriuose pateikiamos specialistų rekomendacijos, naujausia informacija, patarimai yra ypač aktualūs ir naudingi vidaus ligų gydytojams. Įžanginį žodį žurnalo skaitytojams tarusi naujoji sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė prisipažįsta vaikystėje taip pat svajojusi būti medike ir atvirai papasakoja, kaip sekasi naujosiose pareigose, ką per pirmuosius porą mėnesių jau spėjusi nuveikti sveikatos apsaugos ministerijoje bei kokie artimiausi darbai laukia...
 

Aktualus klausimas

Širdies ir kraujagyslių ligos yra pagrindinė Europos vyrų ir moterų mirties priežastis. Kaip kovoti su šiomis ligomis?
Diagnozavus tokias ligas, pacientams reikėtų skirti naujausius vaistus, parenkant efektyviausius jų derinius
Pacientas pirmiausia turi atsisakyti žalingų įpročių
Būtina sureguliuoti padidėjusį arterinį kraujo spaudimą bei blogojo cholesterolio kiekį kraujyje
Pacientas turi laikytis visų gydytojo nurodymų, o ne užsiiminėti saviveikla, skirtus vaistus vartoti kaip liepta, o ne savo nuožiūra

 

Konferencijos


Artimiausia konferencija

Urologijos seminaraiPranešti apie konferenciją
 
 

Naujienų registracija

Vardas*:
El. paštas*:

Atsisakyti

Registruotis
 

Prisijunkite prie mūsų

„Lietuvos gydytojo žurnalas“ jau ir socialiniame tinklalapyje Facebook

Rezidentūrą Lietuvoje renkasi ir užsieniečiai

„Lietuvoje jaučiuosi kaip namuose, gali būti, kad čia liksiu ir baigęs rezidentūrą. Nebent su sužadėtine Giedre nuspręsime darbo pasiieškoti mano gimtojoje Prancūzijoje ar kitoje Europos šalyje“, – ateities planais dalijasi septintus metus Lietuvoje gyvenantis LSMUL Kauno klinikų Akių ligų klinikos rezidentas, puikiai lietuviškai kalbantis prancūzas Kirwan Asselineau (26 m.).
 
 

Vaistinių preparatų tiekimas buvo sutrikęs laikinai

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) gauna pacientų nusiskundimų dėl įvairių vaistinių preparatų tiekimo sutrikimų. Pastaruoju metu (nuo rugpjūčio mėn.) pastebimas vaistinio preparato Tamoxifen Ebewe 20 mg ir 10 mg tabletės N30 ir Tamoxifen-Teva 20 mg plėvele dengtos tabletės N30 tiekimas.
 
 

Nauji kompensuojamieji vaistai išsėtinei sklerozei gydyti

Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė įsakymu patvirtino 2014 m. kompensuojamųjų vaistinių preparatų kainyno pakeitimą, kuriame įrašytas naujas vaistinis preparatas Fingolimodumas, skirtas išsėtinei sklerozei gydyti. Ligoniams jis bus kompensuojamas 100 procentų.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vaistų paieška