Vyriausybė pritarė alkoholio vartojimo, jo daromos ekonominės žalos sveikatai ir ūkiui stebėsenos taisyklių pakeitimams. Tokiu būdu siekiama surinkti ir visapusiškai vertinti duomenis apie alkoholio vartojimą ir jo pasekmes. Šių duomenų pagrindu bus nustatomos tikslingos prevencijos priemonės, galinčios padėti sumažinti alkoholio vartojimo mastą šalyje. Vyriausybės nutarimu įtvirtinti pakeitimai įsigalios nuo 2021 metų pradžios.

Lietuvoje lankysis eurokomisaras V. P. Andriukaitis

2019-10-07

Spalio 8 dieną oficialaus darbo vizito į Lietuvą atvyksta už sveikatą ir maisto saugą atsakingas Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis.

Vizito metu Vytenis Andriukaitis susitiks su Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu ir aptars Jeano-Claude‘o Junckerio vadovaujamos Europos Komisijos darbo rezultatus bei Europos ateities iššūkius.

Susitikime su Sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis aptars, ką pavyko pasiekti per dabartinės Europos Komisijos kadenciją ir kokie darbai laukia ateityje.

Susitikimo su Žemės ūkio ministru Andriumi Palioniu metu Vytenis Andriukaitis diskutuos afrikinio kiaulių maro bei kitais aktualiais klausimais.

Vizito metu Europos Komisijos narys Vytenis Andriukaitis taip pat susitiks su Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų generaliniu direktoriumi prof. dr. (HP) Feliksu Jankevičiumi ir aptars Europos referencijos centrų tinklų, diagnozuojant ir gydant retas ir sudėtingas ligas, veiklą bei onkologinių susirgimų prevencijos ir gydymo problematiką.

 

emedicina.lt inf.

 

© 2006 Visos teisės saugomos.