Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) informuoja, jog Jungtinei Karalystei (JK) nusprendus pasitraukti iš Europos Sąjungos (ES) be susitarimo („kietasis“ BREXIT), JK pagamintos arba sertifikuotos medicinos priemonės nebeatitiktų teisės aktų reikalavimų ir negalėtų būti tiekiamos Lietuvai. Dėl to gali sutrikti medicinos priemonių tiekimas ir atsirasti kliūčių sklandžiam ir kokybiškam gydymo paslaugų teikimui.

Užsienio naujienos

Lietuvos gyventojai labiausiai pasitiki Europos Sąjunga ir optimistiškai žiūri į ateitį

2019-03-05
2018 m. lapkričio mėn. atlikta standartinė „Eurobarometro“ apklausa rodo, kad pasitikėjimas Europos Sąjunga tarp europiečių išlieka stabilus ir siekia 42 proc. Net septyniolikoje valstybių narių ES pasitiki dauguma respondentų. Pasitikėjimas Europos Sąjunga yra didžiausias Lietuvoje (65 proc.), Danijoje (60 proc.) ir Švedijoje (59 proc.).
 

Šiųmečiuose apdovanojimuose „RegioStars“ nauja – sveikatos priežiūros – kategorija

2019-02-21
Apdovanojimas „RegioStars“ kasmet įteikiamas geriausių ir novatoriškiausių Europos sanglaudos politikos projektų rengėjams. „RegioStars“ skiriami projektams penkiose teminėse kategorijose (pažangus, tvarus ir integracinis augimas, miestų plėtra ir metų tema). Šių metų tema - sveikatos priežiūra. Be to, visuomenė išrinks savo nugalėtoją viešu balsavimu internete ir „Visuomenės pripažinimo“ kategorijoje apdovanos vieną iš projektų.
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.