ULAC praneša: per dešimt šių metų mėnesių pasaulyje užregistruoti 107 susirgimai poliomielitu ir tai, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, virš penkių kartų daugiau susirgimų, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu – atitinkamai 107 ir 19 atvejų.

Susitikime Kaune - diskusija papildomų paslaugų vaistinėse klausimais

2019-07-03

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Farmacijos fakulteto dekanė prof. Ramunė Morkūnienė susitiko su sveikatos apsaugos viceministre Kristina Garuoliene. Buvo kalbamasi ir apie papildomas farmacijos paslaugas, kurios galėtų būti teikiamos šalies vaistinėse.

Kaip mus informavo sveikatos apsaugos ministro patarėja Lina Bušinskaitė - Šriubėnė,  prof. R. Morkūnienė ir viceministrė K. Garuolienė diskutavo farmacijos paslaugų plėtros klausimais, dėl kurių šiuo metu rengiami teisės aktai.

„Ypač daug dėmesio buvo skirta farmacijos paslaugų plėtrai, kuri planuojama artimiausiu metu, - pabrėžė ministerijos atstovė. - Diskutuota, kaip būtų galima plėtoti farmacijos paslaugas ir teikti vakcinacijos paslaugas vaistinėse. Pavyzdžiui, skiepyti nuo gripo“.

Daugelis vaistinių tokiomis galimybėmis esą jau domisi, tad bendradarbiaujant tiek su verslo, tiek su mokslo atstovais, siekiama rasti geriausius sprendimus, kaip būtų galima užtikrinti farmacijos paslaugų plėtrą mūsų šalyje.

emedicina.lt inf.

Nuotraukoje - LSMU Farmacijos fakultetas

LSMU nuotrauka

 

© 2006 Visos teisės saugomos.