ULAC praneša: per dešimt šių metų mėnesių pasaulyje užregistruoti 107 susirgimai poliomielitu ir tai, Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) ir Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, virš penkių kartų daugiau susirgimų, lyginant su pernai tuo pačiu laikotarpiu – atitinkamai 107 ir 19 atvejų.

Studentų farmacininkų draugija išrinko naują prezidentą

2019-06-25

Naujuoju Studentų farmacininkų draugijos (SFD) prezidentu išrinktas LSMU farmacijos studijų programos trečiojo kurso studentas Domas Urniežius. Išrinkta ir naujoji taryba, kuri bus atsakinga už sklandžią organizacijos veiklą ir naujų idėjų įgyvendinimą. Šiuo metu SFD turi 142 narius, priklauso Europos Studentų Farmacininkų Asociacijai (EPSA) bei Pasaulio Farmacijos Studentų Asociacijai (IPSF).

Studentai aktyviai dalyvauja visuomeninėje veikloje bei atkreipia dėmesį į problemas, susijusias su vaistininko profesija. Naujasis prezidentas Domas Urniežius, paklaustas apie tolimesnę SFD veiklą, atsakė: „Esame unikali organizacija su ilga istorija - gyvuojame jau 93 metus! Turime daug gabių narių, kuriems rūpi draugijos veikla ir jų pačių ateitis. Norime, jog organizacija prisidėtų studentui ugdant reikalingus įgūdžius, emocinį intelektą, padėtų žengti pirmuosius žingsnius darbo rinkoje. Rudenį prie organizacijos planuoja prisijungti Vilniaus universiteto farmacijos studijų programos studentai, toliau tęsime dialogą tiek su viešuoju, tiek su privačiuoju sektoriumi. Šios kadencijos metu skirsiu didelį dėmesį organizacijos narių švietimui ir tobulėjimui, manau, kad tai yra raktas į sėkmingą SFD veiklą ateityje."

Linkime draugijai ir naujam jos vadovui sėkmės, įgyvendinant užsibrėžtus tikslus ir siekius.

emedicina.lt informacija

Nuotraukoje - Domas Urniežius

 

 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.