Valstybinė ligonių kasa primena, kad Europos sveikatos draudimo kortelė (ESDK) patvirtina apdraustųjų teisę laikinai viešint Europos Sąjungos šalyse, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje ir Šveicarijoje gauti būtinosios medicininės pagalbos paslaugas, kurių išlaidas visiškai arba iš dalies apmoka ligonių kasos.

Užsienio naujienos

Dėl 2019 m. balandžio 29 d. Europos Komisijos sprendimo

2019-05-08
2019 m. balandžio 29 d. Europos Komisija priėmė sprendimą dėl žmonėms skirtų vaistų, kurių sudėtyje yra veikliosios medžiagos aripiprazolo, registracijos pagal Europos Parlamento ir Tarybos direktyvos 2001/83/EB 107e straipsnį.
 

Profesorė iš Škotijos - ne tik apie farmacijos specialistų mokymų ir kvalifikacijos kėlimo sistemą

2019-04-10
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Farmacijos fakulteto dekanato organizuotoje 9-ojoje tarptautinėje farmacijos mokslų konferencijoje „Mokslas ir praktika 2018“, skirtoje nepriklausomos Lietuvos farmacijos 100 metų jubiliejui pažymėti, pranešimą „Įrodymais pagrįsta farmacijos praktika“ skaitė profesorė iš Škotijos (DB) Stratklaido universiteto Moira Mc Kinear. „Farmacijos ir laiko“ žurnalas gerbiamai profesorei pateikė keletą klausimų apie farmacijos politiką toje šalyje, apie farmacijos sistemos organizavimą ir farmacininkų bendruomenės situaciją toje šalyje.
 
 

© 2006 Visos teisės saugomos.